Krautuvų padangos

Statybinės padangos ir vikšrai

Ratukai sandėlio technikai

Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

TRELLEBORG

TRELLEBORG - tai Švedų kompanija, vystanti daug skirtingų veiklų, tačiau visų pirma tai - chemijos pramonės įmonė, gaminanti įvairaus tipo polimerines medžiagas pramonei, iš kurių vėliau yra gaminami gaminiai medicinos, automobilių gamybos, aviacijos, naftos ir kitoms pramonės sritims.

Turėdama resursų vystyti savo nuosavus padangų gumos mišinius, TRELLEBORG greitai tapo lyderiaujančiu industrinių padangų gaminotju pagal atidirbamą padangų resursą.

Nesvarbu, kokiam segmentui priklauso padangos - mažo, vidutinio ar didelio intensyvumo segmentams, Trelleborg padangos VISUOMET tarnaus ilgiau. Ir kuo segmentas aukštesnis, tuo skirtumai didesni.

Pvz., ekonominės serijos padangos tarnauja mažiausiai 20% ilgiau, nei artimiausio konkurento (arba nuo 1.5 iki 2.5 kartų ilgiau taip vadinamų "bevardžių biudžetinių gamintojų" atžvilgiu)

O štai ELITE XP padangos gali tarnauti sunkiai protu suvokiamus resursus - esant standartiniai dangai be netipinių abrazyvinių veiksnių, šios padangos gali tarnauti iki 8500 moto valandų!

Daugiau informacijos apie kiekvienos padangos galimybes - konkrečioje padangos sekcijoje (informacija nuolat atnaujinama).