Krautuvų padangos

Statybinės padangos ir vikšrai

Ratukai sandėlio technikai

Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Krautuvų padangos

  • TRELLEBORG gamina 3 tipų padangas krovimo technikai: elastines (nepraduriamas), pneumatines (radialines) ir presuojamas (masyvines)
  • Elastinės ir presuojamos padangos gali būti juodo arba netepančio gumos mišinio. Svarbu pažymėti, kad elastinės netepančios ELITE XP padangos yra gaminamos anglį pakeičiant siliciu (smėliu), todėl padanga yra 100% ekologiška
  • Pneumatinės padangos yra skirstomos į 2 kategorijas: T-900 ir TR-900 - premium segmentas, skirtos itin ilgam ir agresyviam naudojimui bei standartines padangas T-800. Svarbu pažymėti, kad ekonominės versijos pneumatinės padangos neturi.
  • Elastinės padangos gali būti 3 skirtingų kategorijų: premium + (ELITE XP - teorinis resursas juodų padangų - iki 8800 m.v., su dėvėjimosi indikatoriumi), premium (MASTERSOLID), standartinės (ORCA) ir ekonominės (ECOSOLID) - skirtos neintensyviam darbui.
  • ELITE XP padangos skirtos dirbti labiau viduje, su retais išvažiavimais į lauką, MASTERSOLID - grynai vidaus darbų padanga, ORCA ir ECOSOLID skirtos mišriam darbui - tiek darbui lauke, tiek viduje. Visos padangos, išskyrus ECOSOLID, yra 3 sluoksnių (t.y. turi vidurinį vibracijos sugėrimo ir karščio nuvedimo sluoksnį). 

Elastinės

Radialinės

Pneumatinės

Masyvinės padangos

Ratlankiai