Krautuvų padangos

Statybinės padangos ir vikšrai

Ratukai sandėlio technikai

Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

PROMAT 2015 parodoje Trelleborg pristatė padangas su „Pit Stop Line“ indikatoriumi

PROMAT 2015 parodoje Trelleborg pristatė padangas su „Pit Stop Line“ indikatoriumi

10/10/2016

„Pit Stop Line“ tai naujiausia Trelleborg padangų inovacija. Šis revoliucinis sprendimas atsako į vieną iš svarbiausių klausimų- kaip 100% žinoti kada krautuvo padangos yra susidevėję ir laikas jas keisti?

Elastinės padangos, dažnai, yra keičiamos kai dar būna likę apie 25% naudotino protektoriaus, nežinodami kad protektoriaus gylis neparodo padangos nusidėvėjimo. Dėl šio klaidingo žinojimo, įmonės kiekvienais metais išleidžia milijonus eurų dėl per anksti keičiamų padangų ir patiria didžiulius nuostolius dėl bereikalingų prastovų.

Pit Stop Line yra ryški oranžinė juosta įmontuota į padangą. Šis indikatorius ant padangos paviršiaus yra matomas tada, kai padanga yra nusidėvėjusi ir yra laikas ją keisti. Ši funkcija užtikrina kad padanga keičiama ne per anksti ir ne per vėlai- taip taupydami pinigus ir užtikrindami saugias darbo sąlygas.

Šis revoliucinis sprendimas, taip pat, padeda planuoti darbo ir paslaugų tvarkaraštį. Ant padangų atsiradus Pit Stop Line indikatoriui, operatorius yra įspėjamas, dar galima dirbti apie 100 valandų arba nuo 5 iki 15 darbo dienų ir planuoti padangų keitimą. Taip galima geriau susiplanuoti savo darbo grafiką išvengiant prastovų.